KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354050

nr 1235 4050

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Akvarell, Uppsala slott. Signerad, daterad -85,34x42

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:09:58

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist